Telefon
Telefon TR : +90 262 658 92 83
Telefon TR : +90 262 658 92 96
Faks : +90 262 658 92 74
Adres
Cumhuriyet Mahallesi
Turgut Özal Cad. No:54
41435 Çayırova/ Şekerpınar / KOCAELİ
TR
EN

Por Metal Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti' ni 2003 yılında, Çayırova, Şekerpınar'da kurduk. 

Kuruluşumuzdan itibaren PORÇİT markası altında sergilediğimiz yaklaşım ve performanslarla sektörde farklı bir yer edindik.

Müşteri odaklı politikalarımızla ekonomik çözümler sunmayı birincil kriter olarak benimsedik. Sunumlarda daima birden fazla seçeneğe yer vererek hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımızın istediklerini bire bir gerçekleştirmeyi hedefledik.

Farklı firma tercihlerini de olgunlukla karşılamasını bildik ve bu süreçlerde müşterimizi rahatlatan, anlayışlı duruşumuzu koruyarak rakip firmalara ve emeğe olan saygımıza sadık kaldık.

İşimize ve çözüm ortaklarımıza verdiğimiz değer sonucunda, her geçen yıl müşteri sayımız ile iş ve ürün çeşitliliğimiz giderek artarak sorumluluğumuz büyüdü. Önemli projelerin bir çoğunda ve yurt dışı işlerde imzamızı gururla atarak daima yukarı doğru ivme yakalayan kurumsal bir portföy oluşturduk.

Bu gelişmeler yaşanırken işin bir takım oyunu olduğunu hiçbir zaman göz ardı etmeden kendi kurumsal yapımızı oluşturduk, kalite standartları doğrultusunda görev tanımlarını belirleyerek sorumluluklar verdik ve kontrol mekanizmaları geliştirdik. Başarıları kişiselleştirmeden hataları ele almayı bildik, çözümler üreterek hataların azalmasını hedefledik. Çalışanlarımızı daima önemsedik ve bunu her fırsatta belli ederek onları onurlandırdık. Uygun çalışma ortamları sağlayarak bireye hak ettiğini vermeyi hedefledik ve tüm bunların sonucunda ortaya çıkacak enerjinin müşteriye iyi anlamda yansıyacağını hiç unutmadık.

"Daha İyi Sonuçlara Ulaşmak", firma hedeflerimizde halen ilk sırada yer almaktadır.

Saygılarımızla...